Meniu

23. STEAM

• Virtualūs gyvūnai

Tėvams buvo pasiūlyta su vaikais  išbandyti naują Googl funkciją. Šeimos išbandė naują ir labai smagią veiklą, „pasikviesdami“ į savo namus 3D gyvūną. Veikla suteikė vaikams daug gerų emocijų, padėjo geriau pažinti įvairius gyvūnus, pamatyti ir įvertinti realų jų dydį,  judėti, žaisti kartu, išgirsti skleidžiamus garsus. (mokytoja Regina)

2020-03-26
  • Raidžių konstravimas

Konstruoti galima viską. Net raides! O po to galima sudėti savo vardą. Imam įrankius ir sukam varžtelius.

• Erdvinių kūnu konstravimas konstruktoriumi ZOMETOOL

Šis konstruktorius pamėgtas vaikų, mokytojų ir mokslininkų. Žaidimai su Zometool lavina vaikų erdvinį mąstymą, smulkiąją motoriką, matematikos įgūdžius. Tiltai, kosminiai laivai, erdvėlaiviai ir daug kitų įdomybių.

• Elektros grandinės jungimas

Elektra. Elektros grandinės jungimas naudojant pagrindinius grandinės elementus. Elektros šaltinis, laidai, jungiklis, lemputės… Priemonių rinkiniu „Magnetinės elektros grandinės jungtys“ tyrėme įvairius elektros grandinės jungimo būdus.

• Spalvų laboratorija

Medžiagų rūgštingumo nustatymas, naudojant natūralų indikatorių (raudongūžį kopūstą). Kopūsto nuoviras reaguodamas į medžiagos rūgštingumą, keičia spalvą. Rūgšties spalva -raudona, šarmo – žalia.

2020-03-21
  • STEAM veikla „Mano kūnas“

„Peliukų“ gr. vaikai tyrinėjo savo kūną, bandė įvardinti pagrindines kūno dalis. Aiškinomės, kuo liečiame daiktus, kuo girdime, kuo uostome, kuo juntame maisto skonį, kuo matome (mokytoja Rasa K.).

2020-03-06
  • STEAM veikla „Magnetas“

„Peliukų“ gr. vaikai tyrinėjo magneto savybes. Iš žirnių magnetu vaikai traukė įvairius daiktus, aiškinomės, kuriuos daiktus magnetas traukia. Vaikščiodami po grupę, vaikai lietė daiktus magnetu ir stebėjo, prie kokių daiktų jis prilimpa (mokytoja Rasa K.).

2020-03-06
  • STEAM veikla „Balionų išdaigos“

„Peliukų“ gr. vaikai atlieka eksperimentą su balionais. Vaikai stebi, kas jiems nutinka karštame ir šaltame vandenyje. Bandėme aiškintis, kad karštas vanduo balioną išpučia, šaltame jis subliūška (dėl molekulių išsiplėtimo ir susitraukimo), (mokytoja Rasa K.).

2020-03-06
  • STEAM veikla „Gyvalazdės“

„Peliukų“ gr. vaikai grupėje augina gyvalazdes. Jas maitina, padeda valyti teriarumą. Vaikai stebi kaip jos  auga, neriasi, tyrinėja jų išnaras, skaičiuoja kojas (kartais jos nutrūksta), gyvalazdes. Dažnai laiko jas rankose, stebi kaip jos juda (mokytoja Rasa K.).

2020-03-06
  • STEAM veikla „Trispalvė stiklinėje“

„Peliukų“ gr. vaikai į aliejų pipete lašino spalvotą vandenį. Stebėjo, kaip formuojasi spalvoti burbulai. Diskutavome, kad aliejus neleidžia spalvoms susimaišyti, todėl pavyko išgauti trispalvės spalvas (mokytoja Rasa K.).

2020-03-05
Puslapis 1 iš 912345...Paskutinis »